loading.gif
mobile-banner-bg
mobile-banner-bg
ALAATTİN KOPUZ

ALAATTİN KOPUZ

Siyasi ve Hukuki İşler

Siyasi ve Hukuki İşler

ALAATTİN KOPUZ

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı


 

1988 yılında İstanbul’da doğan Mahmut Hacıbektaşoğlu, 2006 yılında İstanbul Kadıköy Hayrullah Kefoğlu Lisesi’nden mezun oldu. Öncelikle Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksek Okulu daha sonra da Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’ nden mezun olan Hacıbektaşoğlu, 2017 yılı şubat ayında başladığı Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İnovasyon Girişimcilik ve Yönetim Bölümü’ ndeki lisansüstü eğitimini 2018 yılı şubat ayında tamamladı. 

Çalışma hayatına 2009 yılında özel sektörde başlayan Mahmut HACIBEKTAŞOĞLU , 2014 yılına kadar hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalarda çeşitli görevler üstlenerek devam etti. 2014 ağustos ayı itibari ile bir İBB iştiraki olan İGDAŞ’ ta Yönetim Sistemleri Uzmanı olarak göreve başlayan Hacıbektaşoğlu , bu görevi iki buçuk yıl ifa ettikten sonra 1 Şubat 2017 tarihinde devir protokolü ile geçiş yaptığı yine bir İBB İştiraki olan İSTTELKOM A.Ş.’ de 31.07.2018 tarihine kadar İnsan Kaynakları Şefi olarak görev yaptı. 01.08.2018 - 17.10.2019 tarihleri arasında İSTTELKOM A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Hali hazırda özel sektörde Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı yapmaktadır. 

2006 yılında Ak Parti Merdivenköy Mahallesi Gençlik Kolları Başkanlığı görevi ile başlayan siyasi hayatında sırası ile Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksek Okulu okul başkanlığı ve Genel Merkez Gençlik Kolları Ar-Ge Komisyon üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 

Halen Yedi Hilal Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve Mali İşler Komisyon üyesi, aynı zamanda Mehmet Demirkapı Spor Kulübü Denetim Kurulu üyesi olan Hacıbektaşoğlu, Deniz Feneri Derneği gibi çeşitli yardım kuruluşlarında gönüllü çalışmalarda bulunmaktadır. 

Evli ve bir kız çocuk babasıdır.