Ekonomi İşleri

İHSAN KABOĞLU
Ekonomi İşleri BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTUK !

İLÇE TEŞKİLATIMIZ İŞ DÜNYASI İLE BULUŞTU!

AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatımız Kozyatağı By Otell'de iş adamlarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme yemeği gerçekleştirdi.

Yemeğe İstanbul’un ve Kadıköy’ün önemli iş adamları ve AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan, Hurşit Yıldırım, AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kıbrıs Yeni Boğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir ve Almanya Schwabisch Hall Belediye Başkanı Herman Josef Pelgrim katıldı.

Yemekte konuşma yapan İlçe Başkanımız Av. İsa Mesih Şahin başkanlık sisteminin önemine vurgu yaparak, ‘’ Önümüzdeki dönemde muhtemel bir Anayasa değişikliği ile önümüze gelecek olan başkanlık sistemi, ekonomik istikrar için önemli bir rol oynayacak. Öyle görüyoruz ki milletin önüne başkanlık sistemi konulacak ve yapılması gereken en doğru şey yapılacak. Millet ne derse o olacak. Başkanlık sisteminin en önemli tarafı süreklilik arz eden bir istikrar gelecek. Bu istikrar piyasalara güven olacaktır.’’ İfadelerini kullandı.

Yemekte selamlama konuşmalarını yapan İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan ve Hurşit Yıldırım gündemle ilgili değerlendirmeler yaparak davetlilerden gelen soruları yanıtladılar. Görüş ve önerileri not aldılar.

 

30.10.2016